اخبار ویژه
 • 21 الی 27 خرداد ماه، هفته جهاد کشاورزی گرامی باد
  1398/03/22
 • یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبرالیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال. حلول سال نو و بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد مبارک باد
  1397/12/27
 • مهندس محمود حجتی ، وزیر جهاد کشاورزی در سفر به شهرستان لردگان از چند طرح کشاورزی و آبخیزداری در بخش های خانمیرزا و فلارد بازدید کردند - مهندس عطاء خالدی ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لردگان ضمن اعلام این خبر افزود : آقای وزیر از طرح های انتقال آب چالگاه به دشت خانمیرزا ، آبخیزداری روستای کلامویی و فلارد یک بازدید کردند و از نزدیک با روند اجرایی این طرح ها آشنا شدند - در این سفر دکتر محمد خالدی ، نماینده محترم مردم شهرستان لردگان در مجلس و استاندار استان و تعدادی از مدیران کل استان آقای وزیر را همراهی می کردند.
  1397/10/29
 • مهندس عطاء خالدی ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لردگان ضمن اعلام این خبر افزود : رمضانعلی محمودی از شهرستان لردگان : به عنوان منتخب کشوری در پرورش ماهی معرفی شد و از دست وزیر جهاد کشاورزی لوح تقدیر دریافت کردند.
  1397/10/15
مهندس عطاء خالدی ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لردگان ضمن اعلام این خبر افزود : در کیل گیری انجام شده توسط کارشناسان ادارات تولیدات گیاهی و ترویج مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان های لردگان و خانمیرزا از مزرعه آقای محمودی در روستای ده صحرا از هر هکتار این مزرعه 3 و یک دهم تن محصول گندم برداشت شد.
1398/04/30
مهندس عطاء خالدی ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لردگان با اعلام این خبر افزود : کلاس آموزشی و ترویجی مبارزه با آفات درختان بلوط توسط اداره ترویج مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان لردگان و با همکاری مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان و منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لردگان و با حضور کشاورزان و بهره برداران روستای کهیان برگزارشد.
1398/04/20
مهندس خالدی ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لردگان با اعلام این مطلب افزود : کیل گیری کلزا در اراضی کشاورزی آقای رشیدی در روستای ده صحرا با حضور کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی انجام شد و پس از کیل گیری از هر هکتار این مزرعه 4 و نیم تن کلزا برداشت شد.
1398/04/17
مهندس عطاء خالدی ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لردگان ضمن اعلام این مطلب افزود : پیش بینی می شود از این سطح 150 تن کلزا برداشت شود.
1398/04/12
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal